Visas pasaules ballīšu centri

Labas ballītes var atrast it visur, bet ir dažas pilsētas, kur jautrība un uzdzīve nekad nebeidzas. Ja nākamajā atvaļinājumā gribat ne vien baudīt dabu un kultūru, bet arī kārtīgi izklaidēties un izdejoties, apsveriet iespēju apmeklēt kādu no sekojošiem ballīšu centriem.

Droši vien nevienam nebūs nekāds pārsteigums, ka šī saraksta augšgalā tiek ierindota Lasvegasa. Jūs neatradīsiet nevienu pasaules izklaides ceļvedi, kurā šie vieta nebūtu pieminēta un, protams, tam ir savi iemesli. Tā ir vieta, kur ļoti blīvi ir izvietoti naktsklubi, spēļu zāles, viesnīcas, bāri un citas izklaides vietas. Ik gadu šajā vietā ierodas miljoniem tūristi, kuri alkst izklaides. Daudziem šī pilsēta pat šķiet grēcīga un vulgāra, bet nekādā gadījumā nevar noliegt, ka Lasvegasā ballītes norisinās visu laiku un nekur citur pasaulē neatradīsiet vietu, kur izklaide tiek celta tik augstā līmenī. Ir grūti izcelt kādu konkrētu naktsklubu vai bāru Lasvegasā, bet esot tur noteikti jāapmeklē tādas vietas kā Tao, Drai’s After Hours, Foxtal, Marquee, Sayers Club u.c.

Tālāk seko vēl viena ASV pilsēta – Ņujorka. Tā tiek dēvēta par pilsētu, kura nekad neguļ, un tā arī ir. Šajā pilsētā ik uz soļa var atrast kādu labu bāru, restorānu, naktsklubu, koncertzāli vai citu vietu, kur baudīt katra gaumei atbilstošu mūziku un atmosfēru. Īpaši daudz labu naktsklubu var atrast Manhetenā un Bruklinā. Ja Lasvegasa pati par sevi ir ballīšu un grēku pilsēta, tad Ņujorkā tā ir tikai neliela daļa no kopējās pilsētas būtības, kas izklaides tur padara izsmalcinātākas. Par labākajām ballīšu vietām tiek uzskatītas tādas iestādes kā Lavo, Mehanata, Marquee, Output, Cielo u.c.

Daudz labu ballīšu un tusiņu vietu var atrast Londonā. Jāatzīst gan, ka ne katram būs pa kabatai ballēties Londonā, bet tā ir vieta, kur ballītes ir elegantākas un izsmalcinātākas nekā daudzviet citur pasaulē. Londonas naktsklubos ir liela iespēja satikt kādu pasaulslavenu zvaigzni, kas atpūšas tāpat kā visi pārējie. Ja nauda nav problēma, noteikti apmeklējiet klubus Boujis Club un Shoreditch House. Tieši tās ir divas vietas, kur vislabāk izprast, ko nozīmē ballēties Londonā.

Par ballīšu centru noteikti var uzskatīta arī saulaino Ibizas salu, jo īpaši Sanantonio un tās reģionu. Ibizas sala, atšķirībā no abām iepriekš minētajām vietām piedāvā daudzveidīgākas un eksotiskākas izklaides iespējas. Un šīs salas naktsdzīve neaprobežojas ar bāriem, naktsklubiem un spēļu zālēm. Ibizā ir iespējams apmeklēt mūzikas festivālus balto smilšu pludmalēs, dažādus pasākumu, šovus u.c. Esot Ibizā noteikti jāapmeklē tādi pasākumi kā Applebum, Craig David’s TS5, Cream, Ibiza Rocks, W.A.R. u.c.

Kā pēdējo šajā sarakstā var minēt Telavivu. Daudziem šī vieta daudz vairāk asociēsies ar dabu un kultūru, jo tā ir tipiska tūristu pilsēta, tomēr Telavivā notiek visgrandiozākās ballīte, kādas nekur citur pasaulē neatrast. Arī šeit ballītes notiek gan naktsklubos, gan brīvā dabā. Ja esat ieradies Telavivā tieši ballīšu dēļ, uzreiz dodieties uz Lilenblum ielu. Tur naktsklubi un bāri atrodas cieši blakus viens otram un ikkatrs no tiem ir apmeklēšanas vērts.

Šie ir tikai daži lielākie ballīšu / svinību centri, bet ja neviens no tiem jūs tā īsti neuzrunā, tad ziniet, ka tie nebūt nav vienīgie ballīšu centri. Labāko ballīšu pilsētu sarakstu noteikti var turpināt vēl ilgi. Varētu uzskaitīt milzīgos naktsklubus Berlīnē un Parīzē, Riodežaneiro ar neskaitāmajiem festivāliem un karnevāliem, Buenosairesu ar deju klubiem, Losandželosas izsmalcinātās nakts izklaides utt.