Labākie naktsklubi ārpus Rīgas

Latvijā lielākie un labākie naktsklubi pārsvarā atrodas galvaspilsētā, tāpēc izklaidēties vairums dodas tieši uz turieni, tomēr arī ārpus Rīgas ir vairāki labi naktsklubi, kuros lieliski pavadīt laiku. Ja vēlaties jaunus piedzīvojumus un dažādību, nākamajā nedēļas nogalē varat doties uz kādu no naktsklubiem vai bāriem, ārpus Rīgas.

Viena no populārākajām jauniešu tikšanās vietām Valmierā ir bārs „Tinte”. Bārs atrodas gandrīz pašā pilsētas centrā, netālu no citām izklaides vietām. Šis bārs ir ieguvis tik lielu valmieriešu un pilsētas viesu cieņu tieši pateicoties savam mājīgajam interjeram un nepiespiestajai gaisotnei. „Tinte” nelīdzinās tipiskajiem naktsklubiem ar lielām deju zālēm un spilgtām gaismām. Bārs ir iekārtots vienkārši, ar humora piesitienu, lai ikviens šajā vietā varētu justies ērti. Arī mūzika šajā klubā pārsvarā nav no mūzikas topu virsotnēm, bet gan oriģināla un interesanta.

Daudzi vidzemnieki ir iecienījuši arī Fonoklubu, kurš atrodas Cēsīs. Fonoklubā bieži notiek dažādi pasākumi un klubā uzstājas viesmākslinieki gan no Latvijas, gan citām valstīm. Tieši dažādie tematiskie pasākumi ir kluba panākumu atslēga. Arī Fonoklubs, līdzīgi kā „Tinte”, ir neliels un mājīgs klubs. Tas nelīdzinās lielākajiem un grandiozākajiem Rīgas klubiem, bet viesi tajā ierodas arī no galvaspilsētas un pat vēl tālākām vietām.

Jēkabpilī iecienīta atpūtas vieta ir naktsklubs „Cita atpūta”. Arī šajā vietā gandrīz katr nedēļas nogali norisinās kāda tematiskā ballīte vai koncerts ar viesmāksliniekiem no dažādām pasaules valstīm. Naktskluba komanda rūpējas par to, lai šajā vietā ikvienam būtu interesanti, tāpēc tajā netiek pārstāvēts viens konkrēts stils. „Cita atpūta” piedāvā apmeklētājiem dažādu mūziku un izklaides iespējas.

Esot Daugavpilī, noteikti ir vērts aiziet uz restorānu un naktsklubu „Taller”. Tas atrodas pašā plisētas centrā un piedāvā saviem apmeklētājiem lielisku atpūtu un izsmalcinātu ēdienu. Tas nav tradicionāls naktsklubs, bet gan drīzāk gaumīgi iekārtota atpūtas vieta, kur pavadīt laiku labā kompānijā un baudīt latviešu, krievu un citu Eiropas tautu tradicionālos ēdienus. Tā ir vieta, kur atpūsties tiem, kas nemeklē tikai skaļu mūziku un plašu deju grīdu, bet ko vairāk.

Jelgavā atrodas dzīvespriecīgais naktsklubs „Jelgavas krekli”, kuru ir īpaši iecienījuši studenti, bet ir padomāts arī par tiem, kuri vēlas mierīgāku atpūtu. Tajā gandrīz katru nedēļas nogali norisinās koncerti vai tiek rīkoti tematiskie pasākumi un dienas ir sadalītas pa interešu grupām, proti, trešdienās un piektdienās notiek jautras studentu un jauniešu ballītes, bet piektdienas ir atvēlētas rāmākiem atpūtniekiem, kas vēlas izbaudīt latviešu mūziku.

Liepājā labākais, lielākais un skaļākais klubs ir „Fontaine Palace”. Tā ir ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā iecienīta rokmūzikas fanu satikšanās vieta. Naktsklubā ir divas deju zāles un tajā vienlaicīgi var atpūsties pat 650 cilvēku. Tas viennozīmīgi ir konkurents labākajiem Rīgas klubiem. „Fontaine Palace” atšķirībā no vairuma citu naktsklubu ir atvērts katru dienu un tajā bieži uzstājas viesmākslinieki no dažādām pasaules valstīm.

Šīs ir tikai dažas no izklaides vietām, kas atrodas ārpus Rīgas. Latvijas lielākajās pilsētās un pat ārpus tām ir neskaitāmi daudz bāru, klubu un citu interesantu ballīšu vietu ikviena atpūtnieka gaumē, tikai jāprot tās atrast.