Labākie Eiropas naktsklubi

Nenoliedzami, te pat Latvijā ir ļoti daudz labu bāru un naktsklubu ikviena atpūtnieka gaumei, bet ja Latvijas robežas ir kļuvušas par šauru un vēlaties izmēģināt ko pilnīgi jaunu, nebijušu un grandiozu, aicinām iepazīties ar Eiropas labāko naktsklubu topu.

Viens no augstāk novērtētajiem un apmeklētākajiem naktsklubiem Eiropā, atrodas pavisam netālu – Lietuvā. Tas ir savdabīgais naktsklubs „Fluxus Ministerija”. Klubs ir izveidots vecā rūpnīcā, taču tas ir papildināts ar dažādiem mākslinieciskiem dekoriem un gaismas projekcijām. Rūpnīcas plašās telpas ļauj klubā vienlaicīgi pulcēties vairāk kā 10 000 cilvēkiem un baudīt gan koncertus, gan pasākumus, kas regulāri norisinās šajā naktsklubā. Tajā pārsvarā viesojas viesmākslinieki no dažādām Eiropas valstīm un spēlē dažādu stilu mūziku.

Ja vēlaties nodoties īsam ballīšu piedzīvojumam, jums noteikti jādodas uz Berlīni, Vācijā. Tur atradīsiet ne vienu vien labu naktsklubu vai bāru, bet īpaši populārs un ballētāju vidū iecienīts ir „OHM”. Šis naktsklubs Berlīnē darbojas jau sen, bet sākotnēji tā nosaukums bija „Shift”, bet tikai pēc nosaukuma maiņas un rekonstrukcijas klubs ļoti strauji guva ļoti lielu popularitāti. Patiesībā „OHM” ir ļoti vienkāršs klubs. Tā interjers ir ļoti klasisks – gaišos toņos ar dažiem mākslinieciskiem dekoriem. Arī cenas šajā klubā vairāk atbilst vienkāršu bāru cenām, nevis augstas klases klubam, bet tieši tas padara vietu tik pievilcīgu.

Protams, arī Amsterdama, Nīderlandē ir katrs ballētāja paradīze. Par vienu no labākajiem Amsterdamas kubiem noteikti var uzskatīt naktsklubu „Air”. Pats klubs būtiski neatšķiras no daudziem citiem Amsterdamas vai citu lielāko Eiropas pilsētu klubiem, bet popularitāti tas ir guvis galvenokārt pateicoties dažādiem pasākumiem, kas tajā norisinās. Īpaši populārs ir ikgadējais Amsterdamas deju festivāls. Klubā „Air” ik vakaru ir izpirktas visas biļetes. Protams, klubā ir lieliska skaņu sistēma un vairākas dej grīdas, lai tā viesi pilnībā spētu izbaudīt vakara izklaides.

Noteikti jāpiemin arī kāds no Parīzes klubiem. Tur labu bāru un naktsklubu pavisam noteikti netrūkst un ir grūti pateikt, kurš ir pats labākais, bet kā vienu no favorītiem var minēt klubu „Yoyo”, jo tas sevī apvieno ballītes un lietišķo mākslu. Tajā ir jaunākās paaudzes mūzikas aparatūra, sākot no skaņu sistēmas un beidzot ar DJ pultīm. Klubā ir ļoti interesants interjers. Tas ir veidos, lai radītu underground kluba iespaidu, proti, uz sienām ir graffitti un dažādi pilsētvides elementi ir izmantoti kā savdabīgi dekori. „Yoyo” pārsvarā tiek spēlēta elektriskā, disko un deju mūzika. Reizēm šajā klubā norisinās arī dažādi mākslas pasākumi un izstādes.

Par vienu no Eiropas labākajiem naktsklubiem noteikti ir pelnījis saukties klubs „Big Bang”, kurš atrodas Romā, Itālijā. Tāpat kā Parīzes kubs „Yoyo”, arī šis klubs ir veidos underground stilā, tomēr vizuāli tas ir atšķirīgs. Tas ir viens no retajiem lielajiem klubiem Eiropā, kas rīko īpašus regeja mūzikas vakarus, kuros uzstājas regeja izpildītāji no visas pasaules. Uz šo vietu labprāt brauc labākie DJ un izpildītāji, pateicoties kluba mūzikas aparatūrai. Arī kluba iekārtojums ir īpašs, jo atgādina mājas ballīti. Interjers ir vienkāršs un nepārspīlēts un klubs ir sadalīts daudzās nelielās telpās, kur vienkārši pasēdēt ar draugiem un izbaudīt vakaru. Tas pavisam noteikti atšķiras no vairuma naktsklubu, tāpēc arī ir tika ļoti iecienīts gan vietējo, gan tūristu vidū.