Apmeklēšanas vērti naktsklubi Rīgā

Rīgā ir atrodami ļoti daudzi naktsklubi, tāpēc reizēs, kad rodas vēlme iziet no mājas un atpūsties kādā klubā, varētu rasties neliels apjukums. Daudzi izvēlas regulāri apmeklēt vienus un tos pašus klubus, jo uzticas tikai pārbaudītām vērtībām un nevēlas piedzīvot vilšanos, tomēr ir daudzi unikāli un apmeklēšanas vērti klubi tepat Rīgā.

Četri balti krekli ir viens no retajiem klubiem, kurā var dzirdēt pārsvarā tikai latviešu mūziku. Tas vien šo klubu izceļ uz citu fona un padara par vietu, ko ir vērts apmeklēt kaut reizi dzīvē. Vēl šajā klubā bieži notiek dažādi pasākumi, kuros uzstājas viesmākslinieki. Četri balti krekli tiek uzskatīts par vienu no solīdākajiem Rīgas naktsklubiem, jo tā apmeklētāji ievēro arī pieklājīgu ģērbšanās stilu. Šo klubu būtu ieteicams apmeklēt tiem, kas vēlas ne tikai iztrakoties, bet baudīt patīkamu sabiedrību un labi pavadīt laiku. Šī kluba apmeklētāji pārsvarā ir cilvēki pēc 25 gadiem, bet tas nenozīmē, ka klubs nav piemērots arī jaunākiem cilvēkiem.

La Rocca ir viens no lielākajiem Rīgas klubiem, tāpēc daudziem tas noteikti būs labi zināms, bet šī kluba popularitātei un apmeklētāju skaitam ir savi iemesli. Šajā klubā ir vairākas deju zāles, kur tiek spēlēta jaunākā un aktuālākā mūzika. Klubs darbojas jau ļoti ilgu laiku, tāpēc ballīšu vaidētājiem ir pieredze un viņi zina, ko vēlas redzēt un dzirdēt apmeklētāji. Tā ir vieta, kur kārtīgi izballēties un atpūsties. La Rocca ir klubs, kurš ir piemērots dažāda vecuma cilvēkiem, kā arī dažāda stila pārstāvjiem.

Essential ir kaut kas nedaudz līdzīgs jau minētajam klubam La Rocca – liels, populārs, ar pieredzi klubu darbībā un domāts īstiem ballētājiem. Essental priekšrocība ir tā, ka katrā kluba zālē skan ļoti atšķirīga stila mūzika un valda pavisam cita noskaņa. Galvenajās deju zālēs skan pati aktuālākā deju mūzika, bet mazākajās dažādu atšķirīgu stilu mūzika. Tas šo naktsklubu padara piemērotu gandrīz ikvienam. Pārsvarā gan to apmeklē samērā jauni cilvēki.

Kaļķu vārti ir vieta, kur var ne tikai ballēties, bet arī izbaudīt pasakainu skatu uz Vecrīgu, kad ir atvērta āra terase. Tā ir vieta, kas piedāvā ne vien izklaidi, bet arī vizuālu baudījumu. Arī kluba interjers ir ļoti unikāls, jo tas atrodas vecā mūra ēkas pagrabā, bet tajā pašā laikā interjerā ir vērojami mūsdienīgi elementi. Tā kā klubs atrodas pašā Vecrīgā, to ir iecienījuši ne vien vietējie, bet arī ārvalstu viesi. Publika šajā klubā ir dažādā ziņā ļoti daudzveidīga.

Piens ir pašlaik viena no aktuālākajām un iecienītākajām ballīšu vietām Rīgā, jo daudzējādā ziņā izceļas uz pārējo klubu un bāru fona. Piens ir savdabīgs bāra, kafejnīcas un kluba apvienojums. Tā interjers ir veidots pēc 19. gadsimta trīsdesmito gadu stila. Tajā neskan aktuālākie deju mūzikas hīti, bet gan mazliet alternatīvāka mūzika. Arī šī kluba apmeklētājus kopumā varētu dēvēt par alternatīvi domājošām un radošām personībām, bet arī tie, kas ikdienā apmeklē tādus klubus kā jau minētie La Rocca un Essential, noteikti šajā vietā jutīsies brīvi un ērti.

Kaņepes kultūras centrs arī ir atpūtas vieta, kurā var sastapt radošus cilvēkus. Tas nav parasts klubs. Tajā valda ļoti alternatīvs noskaņojums un šajā vietā bieži notiek dažādi radoši pasākumi, kā, piemēram, mākslas izstādes. Tā ir vieta, kur ne tikai ballēties, bet nodoties sarunām par mākslu vai citām savdabīgām tēmām. Šis klubs būs piemērots pilnīgi visa vecuma cilvēkiem, ka meklē ko alternatīvu un nebijušu.

Visi minētie klubi ir savā veidā pievilcīgi. Katrs nakts dzīves baudītājs meklē ko sev piemērotu un no šī saraksta gandrīz ikviens var atrast kaut ko sev tuvu. Nākamajā reizē, plānojot nakts izklaides, noteikti padomājiet par šeit minētajām iestādēm.